درباره ما
شرکت آجر ماشینی دامغان

شرکت آجر ماشینی دامغان سال 1356 در شهر دامغان (شمال مرکزی ایران) تاسیس و با بهره‌گیری از امکانات مطلوب، مواد اولیه مرغوب، فن‌آوری پیشرفته و با بیش از 40 سال تجربه، مجموعه‌ای از طرح‌های متنوع بلوک سقفی، تیغه ای و آجرهای نما را تولید می‌نماید. کیفیت خوب محصولات با نشان استاندارد ملی، علاوه‌بر رفع نیازهای گوناگون مصرف کنندگان، سازندگان و پیمانکاران بزرگ ساختمانی، مورد تایید کارشناسان فنی مصالح ساختمانی می‌باشد.

 

آجر ماشینی دامغان انتخاب همیشگی

اهداف شرکت

این شرکت با هدف تولید محصول با کیفیت بهتر در سال 1370 خط تولید جدیدی را در جوار کارخانه قبلی احداث نمود و هم اکنون با دارا بودن دو خط تولید  توانایی عرضه محصولات متنوع  جهت تامین سلیقه و کاربری های متفاوت مشتریان عزیز را دارا می باشد.

این شرکت در راستای افزایش کیفیت و بهره وری بهتر و کاهش مصرف سوخت اقدام به سرمایه گذاری در جهت ساخت کوره تونلی که تماما ساخت کشور آلمان بوده و با تلاش متخصصین داخلی نصب و راه اندازی نموده و زنجیره تولید را بصورت اتوماتیک به بهره برداری رسانده است.

کوره تونلی یکی از پیشرفته‌ترین انواع کوره‌ها است که در صنایع آجر و سفال مورد استفاده قرار می‌گیرد و با راه‌اندازی کوره تونلی در شرکت آجر ماشینی دامغان، کیفیت که یکی از شعارهای بنیان گذاران این شرکت می‌باشد را به مرحله اجرا درآورده است و اکنون این شرکت با پرسنلی توانمند، محصولات تولیدی خود را علاوه‌بر ارسال به شهرستان‌های استان سمنان،  استان‌های همجوار را هم پوشش می‌دهد و به شعار ما می‌توانیم جامعه عمل پوشانده است.    

مزایای کورهٔ تونلی

استفاده از کورهٔ تونلی در مقایسه با سایر انواع کوره‌ها، دارای مزایایی است که برخی از آنها را می‌توان بدین شرح برشمرد:

  1. کنترل مناسب‌تر دمای کوره و یکنواختی حرارت
  2. افزایش کیفیت تولید
  3. تشابه کیفی محصولات
  4. افزایش سرعت تولید
  5. کاهش مصرف انرژی
  6. کاهش آثار زیان‌بار زیست‌محیطی
تصاویر کارخانه